Spēkā stājas izmaiņas SIA DEKOM apkalpotajos maršrutos Rēzeknes novadā

Pielāgojot maršrutu skolēnu vajadzībām un uzlabojot to rentabilitāti, ir stājušās spēkā izmaiņas trīs pasažieru pārvadātāja SIA DEKOM apkalpotajos maršrutos, kā arī viens maršruts, kurā brauca vidēji viens pasažieris reisā, tika slēgts.

Lai skolēni tiktu līdz skolai neilgi pirms mācību stundu sākšanās, maršruta Vecstrūžāni–Gaigalava–Dricāni–Vecstrūžāni autobuss turpmāk no pirmās pieturvietas izbrauks 40 minūtes vēlāk – plkst.7.40. Autobuss no Vecstrūžāniem minētajā maršrutā brauc arī plkst.14.55. Abi reisi tiek izpildīti no pirmdienas līdz piektdienai laikaposmā no 1.septembra līdz 31.maijam.

Lai uzlabotu reģionālo vietējo maršrutu rentabilitāti, tika pieņemts lēmums, ka maršrutā Rēzekne–Stolbovka pasažieru pārvadājumi ar autobusu, kas no pirmās pieturvietas izbrauc plkst.9.16, 12.30, 15.30 un no pieturvietas Rebir – plkst.8.39, 11.49, 14.51, turpmāk tiks nodrošināti piecas dienas nedēļā – no pirmdienas līdz piektdienai. Savukārt maršruta Rēzekne–Mežāre–Lidosta autobuss, kas no Rēzeknes autoostas izbrauc plkst.14.20 un no pieturvietas Lidosta – plkst.14.55, turpmāk kursēs tikai sestdienās un svētdienās.

Ņemot vērā, ka saskaņā ar 2015.gada pirmā pusgada rezultātiem maršruta Rēzekne–Spundžāni–Ozolmuiža vienā reisā biļeti iegādājās vidēji viens pasažieris un ka tā uzturēšanai valsts dotāciju segums bija 96%, minētajā maršrutā autobuss vairs nekursēs.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācija:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu