Valde

2024. gada 31. janvārī mainīts VSIA “Autotransporta direkcija” (ATD) pagaidu valdes sastāvs. Par pagaidu valdes locekli ievēlēts Satiksmes ministrijas (SM) Autoceļu infrastruktūras departamenta direktors Tālivaldis Vectirāns, bet priekšsēdētājs pagaidu valdei paliek līdzšinējais – Artūrs Caune.

31. janvārī SM notika ATD dalībnieku sapulce, kurā pieņēma lēmumu par pagaidu valdes sastāva maiņu, jo līdzšinējā pagaidu valdes locekle Svetlana Mjakuškina iesniegusi paziņojumu par amata atstāšanu.

Ievēlētajam pagaidu valdes loceklim Tālivaldim Vectirānam ir ilglaicīga pieredze satiksmes un transporta jomā. Viņš ir bijis Transporta būvju uzturēšanas un būvniecības pārvaldes priekšnieks Rīgas domes Satiksmes departamentā. Šobrīd strādā Satiksmes ministrijā, kur viņa pienākumos ir ilgtspējīgas valsts politikas izstrāde un īstenošana transporta nozares autosatiksmes apakšnozarē – autoceļu un ceļu infrastruktūras satiksmes drošības jomā. Vectirāns ieguvis inženiera profesionālo maģistra grādu Latvijas Lauksaimniecības universitātē.

 


 

2023. gada 21. aprīlī Satiksmes ministrija pieņēma VSIA “Autotransporta direkcija” valdes rosināto atkāpšanos un vienojās par tiesisko attiecību pārtraukšanu ar valdes priekšsēdētāju Kristiānu Godiņu un valdes locekli Modri Jaunupu. Autotransporta direkcijas darbības nodrošināšanai Satiksmes ministrija no 22. aprīļa ir iecēlusi uzņēmuma pagaidu valdi. 

Lai nodrošinātu uzņēmuma darbības un stratēģiski nozīmīgu projektu īstenošanas nepārtrauktību, par ATD pagaidu valdes priekšsēdētāju iecelts Artūrs Caune, savukārt par pagaidu valdes locekli - Svetlana Mjakuškina.

Artūrs Caune

Valdes priekšsēdētājs

Tālrunis: +371 25434393

E-pasts: arturs.caune@atd.lv

 

 

Papildu informācija: 

Ieteikt šo rakstu