Fotokonkursā Autotransports Latvijā pirmo vietu ieguvusi AS Nordeka iesūtītā bilde

Autotransporta direkcijas organizētāja fotokonkursā Autotransports Latvijā pirmo vietu ir ieguvusi AS Nordeka. Iesūtītajā fotoattēlā redzams uzņēmuma autobuss, kas brauc pāri tiltam ar Bauskas pili fonā. Fotokonkursā otro vietu ir ieguvis Pēteris Vigovskis, kura uzņemtajā fotogrāfijā ir attēlots kravas automobilis, bet trešajā vietā ierindojas Inga Kļaviņas iesūtītā bilde ar autobusu, kas brauc maršrutā Valka–Rīga. Savukārt žūrijas specbalvu saņems SIA NORMA-A, kuras darbinieki iesūtīja fotoattēlu ar mazu zēnu un jauniešu pāri, kuri grasās doties ceļojumā ar uzņēmuma autobusu.

Pirmo trīs vietu ieguvēji un žūrijas favorīta bildes iesūtītājs saņems pārsteigumu balvas. Piektdien, 16.oktobrī, plkst.11 visi balvu ieguvēji aicināti ierasties tās saņemt Autotransporta direkcijā, Vaļņu ielā 30, Rīgā. Ja kādam nav iespējas saņemt to klātienē, aicinām sazināties ar mums, rakstot sabiedrisko attiecību speciālistei Baibai Holmai uz e-pastu baiba@atd.lv.

Kopumā fotokonkursā tika iesūtītas 49 unikālas bildes, kurās tika iemūžināti pasažieru autobusi un kravu automobiļi. Fotogrāfiju iesūtītāju vidū bija gan fiziskas, gan juridiskas personas. Visas saņemtās bildes vērtēja žūrija piecu locekļu sastāvā. Labākās bildes tika atlasītas, ņemot vērā to atbilstību tehniskajām prasībām un tematikai, māksliniecisko noformējumu, attēla vēstījumu un izmantojamību turpmāk.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu