13., 14. un 15.augustā no Rīgas uz Aglonu tiks norīkoti papildu autobusi un pagarināti esošie autobusu maršruti

Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkos, 2015.gada 13., 14. un 15.augustā, tiks pagarināts maršruts Rīga Preiļi un norīkoti papildu autobusa reisi, lai iedzīvotājiem šajās dienās būtu iespēja nokļūt uz Aglonu, svētku norises vietu, un pēc svētkiem atpakaļ uz Rīgu.

13., 14. un 15.augustā autobusa maršruts Rīga Preiļi tiks pagarināts līdz Aglonai, un attiecīgais autobuss no Rīgas izbrauks plkst.10.25, bet no virzienā no Aglonas uz Rīgu plkst.16.30. Savukārt 15.augustā tiks norīkots papildu autobusa reiss; no Rīgas autobuss izbrauks plkst.6.40, bet virzienā no Aglonas uz Rīgu tas uzsāks ceļu plkst.15.40. Biļetes cena būs 8,90 eiro.

Papildus informējam, ka 14. un 15.augustā Pasažieru vilciens pagarinās vilciena maršrutu Rīga Daugavpils, lai iedzīvotājiem ir iespēja tikt līdz Aglonai, bet pēc svētkiem atpakaļ uz Rīgu. 14.augustā attiecīgais vilciens no Rīgas dzelzceļa stacijas izbrauks plkst.13.01, bet no Daugavpils uz Aglonu plkst.16.58. Savukārt 15.augustā vilciens no Aglonas izbrauks plkst.16, bet no Daugavpils uz Rīgu plkst.17.20.

Lai pasažieriem būtu iespēja tikt no Aglonas stacijas līdz svētku norises vietai un otrādi, tiks nodrošināti vilciena kustības sarakstam pielāgoti autobusi. 14.augustā no Aglonas stacijas līdz pieturvietai Aglona autobuss pasažierus vedīs plkst.17.40 un 17.45. Savukārt 15.augustā autobuss virzienā uz Aglonas staciju izbrauks plkst.14.30.

Lai būtu iespēja iegūt konkrētus datus par reisa pieprasījumu un spriest par papildu autobusu reisu nepieciešamību nākošgad, aicinām pasažierus ņemt biļetes, jo ikviena reisa pieprasījums tiek vērtēts pēc izsniegto biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācija:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

 


Ieteikt šo rakstu