Veicot starptautiskos kravas pārvadājumus, robežsardzei jāuzrāda izdruka par darbībā esošo licences kartīti

Saistība ar valstu pieņemtajiem pasākumiem starptautisko autopārvadājumu jomā COVID-19 izplatības ierobežošanas nolūkā, veicot starptautisko kravas komercpārvadājumu ar kravas automobili, kuru kopējā pieļaujamā masa nepārsniedz 3,5 tonnas, iesakām sagatavot uzradīšanai robežsardzei izdruku par darbībā esošo licences kartīti starptautiskajiem kravas komercpārvadājumiem.

Ātrāku robežas šķērsošanu robežšķērsošanas punktos veicinās uzrādīta izdruka par licences kartīti konkrētajam transportlīdzeklim. Izdruku var veikt, ielogojoties pārvadātāja profilā Autotransporta direkcijas e-pakalpojumu portālā https://e.atd.lv/login sadaļā “Dokumenti’”, apakšsadaļā “Licences kartītes”.

Alternatīvi lūdzam transportlīdzekļa vadītājam sagatavot uzrādīšanai informāciju par licences kartīti, kas publicēta Autotransporta direkcijas mājaslapā sadaļā Licencēto pārvadātāju/pašpārvadājumu veicēju meklētājs, uz autovadītāja viedierīces.

Licences kartītes arī turpmāk tiks izsniegtas elektroniski, izdarot ierakstu Autopārvadātāju informatīvajā datubāzē un informāciju publicējot Autotransporta direkcijas mājaslapā www.atd.lv.  Ieteikums veikt izdruku ir attiecināms uz periodu, kurā būs spēkā ierobežojumi saistībā ar COVID-19 izplatību.

 


Ieteikt šo rakstu