Semināru cikla “Izmaiņas starptautisko autopārvadājumu nozarē, kas gaidāmas 2022.gadā” otrās daļas kopsavilkums

2021. gada 15. decembrī notika otrais no trim tiešsaistes semināriem par izmaiņām starptautisko autopārvadājumu nozarē, kas gaidāmas 2022. gadā. Praktiskajā daļā Autotransporta direkcija informēja par gadījumiem, uz kuriem attiecināmi transportlīdzekļa vadītāja nosūtīšanas nosacījumi, kā arī tika stāstīts par nosūtīšanas deklarācijām – kā tās pareizi sagatavot, nosūtīt, atjaunināt u.tml.

Praktiskās daļas prezentācija pieejama šeit.

Plānots, ka nākamais un pēdējais seminārs notiks janvāra vidū. Tajā Autotransporta direkcija atbildēs uz jautājumiem par Mobilitātes pakotnes aktualitātēm.

Pirmais seminārs notika 8. decembrī, kurā pārvadātāji tika informēti par izmaiņām kravas komercpārvadājumu licencēšanas prasībās; transportlīdzekļa vadītāju nosūtīšanas nosacījumiem un to kontroli no 2022. gada februāra; tahogrāfu tehnisko progresu un jaunumiem to izmantošanā; E-CMR – elektroniskās kravas pavadzīmes izstrādes un ieviešanas gaitu; autopārvadājumu kontroli Mobilitātes pakotnes ietvaros; citām aktualitātēm starptautiskajos autopārvadājumos 2022. gadā. Detalizētāka informācija par pirmo semināru cikla daļu pieejama šeit: https://bit.ly/3GBNPlM


Ieteikt šo rakstu