Bīstamo kravu pārvadājumu drošības padomnieku eksāmeni

Bīstamo kravu pārvadājumu drošības konsultantu (padomnieku) kvalifikācijas eksāmeni notiek saskaņā ar 2006. gada 21. februāra Ministru kabineta noteikumu Nr.156 Noteikumi par drošības konsultantu (padomnieku) norīkošanu, to profesionālo kvalifikāciju un darbību bīstamo kravu pārvadājumu jomā noteikto kārtību.

Nākamie bīstamo kravu pārvadājumu drošības konsultantu (padomnieku) kvalifikācijas eksāmeni norisināsies 2023. gada 29. martā plkst. 9.30 Valsts SIA Autotransporta direkcija telpās, Vaļņu ielā 30 (3. stāvā), Rīgā.

Eksāmenam jāpiesakās, aizpildot un nosūtot pieteikuma anketu (skatīt zemāk) ne vēlāk kā divu darba dienu laikā pirms eksāmena datuma (līdz plkst.13.00) uz e-pasta adresi pieteikumi@atd.lv.

Lai nodrošinātu vienotu kārtību valodas izmantošanā, kvalifikācijas eksāmeni notiek tikai valsts valodā. Gadījumos, ja pretendents nav Latvijas valstspiederīgais un pietiekošā līmenī nepārzina latviešu valodu, eksāmenu pieņemšana pieļaujama arī angļu vai krievu valodās.

Mācību iestādēm par apmācāmajām grupām un nepieciešamību eksāmenam lūdzam informēt laikus (vismaz 10 darba dienas iepriekš).

Ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu, lūdzam eksāmenam pieteikties laikus!

Papildu informācija: 
PielikumsIzmērs
Pieteikuma anketa
34.93 KB

Ieteikt šo rakstu