No 9.maija tiks veikti grozījumi trijos SIA Norma-A apkalpotajos maršrutos

Atsaucoties iedzīvotāju ierosinājumiem, no 2016.gada 9.maija tiks veiktas izmaiņas SIA Norma-A apkalpotajos maršrutos. Maršrutā Nr.7997 Rīga–Madona–Rēzekne tiks veiktas izmaiņas autobusa izbraukšanas laikos no atsevišķām pieturvietām, Nr.7435 Rēzekne–Borisovka–Preiļi – samazināts reisa izpildes laiks, bet maršrutā Nr.7452 Rīga–Malta–Rēzekne tiks iekļauta papildu pieturvieta.

Turpmāk maršruta Nr.7997 Rīga–Madona–Rēzekne autobuss no Madonas autoostas virzienā uz Rīgu izbrauks 20 minūtes vēlāk – plkst.8.00, tādējādi pasažieri, kuri līdz Madonai brauc ar maršruta Nr.6721 Madona–Cesvaine–Vairogi autobusu, pagūs pārsēsties. Turklāt, ievērojot autobusa vadītāja darba un atpūtas laiku un nodrošinot pasažieriem iespēju izmantot sanitāro mezglu, autobuss turpmāk 30 minūtes stāvēs nevis Pļaviņās, bet Madonas autoostā. Ņemot vērā veiktos grozījumus, izmaiņas gaidāmas arī autobusa izbraukšanas laikos no pieturvietām, kas atrodas posmā no Madonas autoostas līdz Rīgai un pretējā virzienā – no Madonas autoostas līdz Rēzeknei (attiecīgā maršruta autobusam, kas no Rīgas izbrauc plkst.15.25).

Uzlabojot pasažieru pārvadājumu kvalitāti, maršruta Nr.7435 Rēzekne–Borisovka–Preiļi autobuss, kas plkst.12.30 izbrauc no Preiļu autoostas, vairs nebrauks līdz Viļānu stacijai, tādējādi samazinot reisa izpildes laiku par 25 minūtēm. Līdz ar to izmaiņas gaidāmas arī autobusa izbraukšanas laikos no pieturvietām, kas atrodas posmā no Viļānu autoostas līdz Rēzeknei.

Lai jēkabpilieši varētu tikt ar maršruta Nr.7452 Rīga–Malta–Rēzekne autobusu, kas no Rēzeknes izbrauc plkst.2.00, līdz Rīgai, turpmāk plkst.3.40 tas apstāsies pieturvietā Cukurfabrikas iela, Jēkabpilī.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

 


Ieteikt šo rakstu