No 13. līdz 15. augustam būs papildu autobusu un vilcienu reisi Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētkiem Aglonā

Lai arī šogad būtu iespēja ērti ar sabiedrisko transportu nokļūt uz Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētkiem Aglonā un pēc svētkiem doties mājās, no šī gada 13. līdz 15. augustam būs papildu reģionālo autobusu reisi virzienos Rīga–Preiļi, Preiļi–Aglona–Grāveri un papildu vilcienu reisi līnijā Rīga–Daugavpils.

Izmaiņas autobusu reisos

No 13. līdz 15. augustam reģionālās nozīmes autobusu maršrutā nr. 7981 Rīga–Preiļi rīta reisi plkst. 10.25 no Rīgas ir pagarināti un kursēs līdz Aglonai, bet atpakaļ no Aglonas izbrauks plkst. 16.30.

14. augustā reģionālās nozīmes maršrutā nr. 5714 Preiļi–Aglona–Grāveri vilciena reisam ir pielāgots autobusa reiss plkst. 17.15 no Preiļiem un norīkots papildus reiss plkst. 20.00 (kursēs maršrutā Preiļi–Aglonas stacija–Aglona, iebraucot Aglonas dzelceļa stacijā). Pēc svētkiem, 15. augustā nakts autobusu reisi būs pieejami plkst. 01.00, plkst. 01.05. un plkst. 15.50 no Aglonas, kursējot maršrutā Aglona–Aglonas stacija–Preiļi.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina SIA “Tukuma auto”. Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Latgales plānošanas reģionu.

Izmaiņas vilcienu reisos

Vilcienu kustības saraksts līnijā Rīga–Daugavpils īslaicīgi papildināts ar diviem reisiem – vienu virzienā no Rīgas uz Aglonu, vienu atpakaļ. Pirmdien, 14. augustā, plkst. 14.01 no Rīgas aties vilciens uz Aglonu. Atpakaļ uz Rīgu vilciens no Aglonas izbrauks otrdien, 15. augustā, plkst. 16.30.

Autotransporta direkcija aicina pasažierus plānot savu braucienu un laikus pārbaudīt autobusu un vilcienu kustības sarakstu direkcijas mājaslapā sadaļās “Kustības saraksti” vai portālā 1188.lv/satiksme.

 

Papildu informācijai:

Sanita Heinsberga

VSIA Autotransporta direkcija

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: +371 67356129

E-pasts: sanita.heinsberga@atd.lv


Ieteikt šo rakstu