Lai Kandavas tehnikuma audzēkņiem būtu iespēja laikus ierasties mācību iestādē, no 1. septembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Rīga–Kuldīga–Liepāja

Lai Kandavas tehnikuma audzēkņi, kuri dzīvo Aizputes novadā, pirmdien laikus varētu nokļūt izglītības iestādē, bet piektdien – atgriezties mājās, no 2019. gada 1. septembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.7939 Rīga–Kuldīga–Liepāja.

Autobuss, kas no Liepājas autoostas katru dienu izbrauc plkst.6.15, no Kuldīgas autoostas turpmāk izbrauks 15 minūtes agrāk – plkst.8.35 (no Aizputes autobuss izbrauks plkst.7.03). Savukārt autobuss, kas no Rīgas starptautiskās autoostas izbrauc plkst.13.10, no Kuldīgas turpmāk izbrauks sešas minūtes vēlāk – plkst.17.30 (no Kandavas tas izbrauks plkst.15.30).

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.


Ieteikt šo rakstu