XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku laikā daudzbērnu ģimenes reģionālajā sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas

Par godu Latvijas valsts simtgadei daudzbērnu ģimenes varēs bez maksas braukt reģionālo maršrutu autobusos un vilcienos, lai apmeklētu XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku ietvaros rīkotos pasākumus. Atlaidi 100% apmērā varēs saņemt daudzbērnu ģimenes locekļi, kuri laika periodā no 2018. gada 5. līdz 9. jūlijam, braucot reģionālajā sabiedriskajā transportā, uzrādīs 3+ Ģimenes karti un personas apliecinošu dokumentu vai skolēna apliecību.

Ikdienā daudzbērnu ģimenes, braucot reģionālajā sabiedriskajā transportā, ir tiesīgas saņemt atlaidi 25% apmērā no vienas biļetes cenas un 20% apmērā no abonementa biļetes cenas. Tomēr šodien, 3. jūlijā, valdība lēma, ka XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku norises laikā daudzbērnu ģimenes locekļi, uzrādot 3+ Ģimenes karti un pasi, ID karti vai skolēna apliecību (ja bērna vecums nepārsniedz 15 gadus), varēs izmantot braukšanas maksas atvieglojumus 100% apmērā, braucot visos 1060 reģionālajos autobusu maršrutos un 11 vilcienu maršrutos.

Biļeti ar atlaidi 100% apmērā var iegādāties autoostu vai staciju biļešu kasēs, pie autobusa vadītāja vai vilciena konduktora, kā arī internetā. 3+ Ģimenes kartei un personu apliecinošam dokumentam vai skolēnu apliecībai jābūt līdzi ne tikai biļetes iegādes brīdī, bet arī visa brauciena laikā.

Papildu informācija par daudzbērnu ģimenēm pienākošajām pastāvīgajām atlaidēm reģionālajā sabiedriskajā transportā pieejama šeit.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu