Vebinārs pārvadātājiem 5. augustā par komerciālajiem maršrutiem

No 2021. gada 1. septembra Latvijā plānots ieviest pirmo komerciālo maršrutu savienojumā starp Rīgu un Daugavpili, tāpēc ceturtdien, 5. augustā, plkst.13.00 Autotransporta direkcija rīko vebināru ieinteresētajiem pārvadātājiem. Vebinārā direkcija informēs par kārtību, kā varēs pieteikties komerciālo maršrutu apkalpošanai un kādi būs nosacījumi, lai šos pārvadājumus veiktu, kā arī atbildēs uz neskaidrajiem jautājumiem.

Aicinām pieteikties un iepriekš iesūtīt savus jautājumus, rakstot uz e-pasta adresi lilita.pelcere@atd.lv līdz 3. augusta plkst.17.00.

2021. gada 1. septembra pārvadājumus uz komerciāliem principiem paredzēts ieviest maršrutā Rīga–Daugavpils; no 2021. gada 1. oktobra tos plānots ieviest maršrutā Rīga–Jaunķemeri, Rīga–Sloka, Rīga–Olaine un Rīga–Salaspils, bet no 2022. gada 1. janvāra – maršrutā Rīga–Jelgava, Rīga–Ogre un Rīga–Sigulda. Tiesības apkalpot komerciālo maršrutu Autotransporta direkcija varēs piešķirt ikvienam pārvadātājam, kas spēj izpildīt noteiktās minimālās pakalpojumu sniegšanas prasības.

Detalizētāka informācija par komerciālajiem maršrutiem var atrast šeit.


Ieteikt šo rakstu