Vasaras periodā virzienā no Rīgas uz Jūrmalu tiks nodrošināti 28 papildu reisi

Ņemot vērā, ka silto laikapstākļu dēļ ir palielinājies pārvadāto pasažieru skaits virzienā no Rīgas līdz Jūrmalai, no pirmdienas, 2018. gada 6. augusta, maršrutā Nr.7020 Rīga–Jaunķemeri un Nr.7023 Rīga–Sloka tiks atklāti kopumā 28 jauni reisi. Plānots, ka minēto reisu autobusi pasažieru pārvadājumus veiks no un līdz Dubultiem, nebraucot līdz maršruta galamērķim. Papildu reisi tiks nodrošināti katru dienu līdz 31. augustam.

Turpmāk vasaras periodā, no 1. jūnija līdz 31. augustam, maršrutā Nr.7020 Rīga–Jaunķemeri tiks nodrošināti 14 papildu reisi – septiņi vienā virzienā un septiņi otrā virzienā. Šī maršruta autobusi brauks pāri Vanšu tiltam Rīgā. Vasaras laikā 14 papildu reisi tiks izpildīti arī maršrutā Nr.7023 Rīga–Sloka, un šī maršruta autobusi kursēs pāri Salu tiltam Rīgā.

Detalizētāka informācija par papildu reisu kursēšanas laiku no 6. līdz 31. augustam (turpmākajos gados – no 1. jūnija līdz 31. augustam) pieejama šeit.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

 

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

Ieteikt šo rakstu