Uzlabojoties grants ceļu stāvoklim, gandrīz visi reģionālie maršruti atkal tiek izpildīti kā ierasts

Sakarā ar palu ūdens līmeņa krišanos un daudzviet Latvijā veiktajiem grants ceļu remontdarbiem gandrīz visi reģionālie maršruti atkal tiek izpildīti kā ierasts. Šobrīd reisu izpilde var kavēties atsevišķos AS CATA, Rēzeknes autobusu parks, SIA Balvu autotransporta uzņēmums, Jēkabpils autobusu parks un IK Jānis Vaišļa un Aivars Ružs apkalpotajos maršrutos.

Saskaņā ar pasažieru pārvadātāju sniegto informāciju ceļu stāvoklis ar katru dienu uzlabojas, līdz ar to arī tiek izpildīts maršrutu kustību saraksts. Tomēr šobrīd ceļu stāvokļa dēļ vēl aizvien var kavēties reisu izpildes laiks AS CATA apkalpotajā maršrutā Nr.6132 Aizkraukle–Sunākste, Nr.6096 Aizkraukle–Irši–Aizkraukle, Nr.6097 Aizkraukle–Irši–Aizkraukle un Nr.6128 Aizkraukle–Kurmene; AS Rēzeknes autobusu parks apkalpotajā maršrutā Nr.5129 Rēzekne–Viļāni–Pustinka–Kruķi Nr.6482 Rēzekne–Kaunata–Utāni–Rēzekne, Nr.6535 Rēzekne–Ilzeskalns–Rogovka–Dekteri, Nr.6571 Rēzekne–Malta–Rogoviki–Pūdnīki; SIA Balvu autotransporta uzņēmums apkalpotajā maršrutā Nr.5048 Balvi–Upetnieki–Balvi, Nr.6450 Balvi–Bērzpils–Krišjāņi–Balvi un Nr.5430 Balvi–Vectilža–Baltinava; SIA Jēkabpils autobusu parks apkalpotajā maršrutā Nr.6967 Jēkabpils–Dunava, Nr.6942 Jēkabpils–Rubeņi–Aknīste, Nr.6948 Jēkabpils–Cukuriņi un Nr.5061 Jēkabpils–Zasa–Bērzone–Slate; IK Jānis Vaišļa un Aivars Ružs apkalpotajā maršrutā Nr.6569 Rēzekne–Kaunata–Zosna–Rēzekne.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: + 371 67686485; + 371 28627003

 


Ieteikt šo rakstu