Uzlabojot reisu izpildes laikus, tiks veiktas izmaiņas trīs AS Liepājas autobusu parks apkalpotajos maršrutos

Samazinot reisu izpildes laikus un sakārtojot autobusu kursēšanas grafiku starp atsevišķām pieturvietām, no 2016.gada 7.novembra spēkā stāsies izmaiņas AS Liepājas autobusu parks apkalpotajā maršrutā Nr.7937 Rīga–Liepāja, Nr.7957 Rīga–Aizpute–Liepāja un Nr.7699 Liepāja–Ventspils. Autotransporta direkcija aicina pasažierus sekot līdzi maršrutu tīkla izmaiņām interneta vietnē www.1188.lv vai jautājumu gadījumā sazināties ar pārvadātāju, zvanot pa tālruni 63426334.

Turpmāk maršruta Nr.7937 Rīga–Liepāja autobuss, kas no Rīgas autoostas izbrauc plkst.20.30, galapunktā nonāks 15 minūtes ātrāk nekā līdz šim. Tādējādi mainīsies autobusa izbraukšanas laiks no maršrutā izvietotajām pieturvietām. Maršruta Rīga–Liepāja autobuss, kas no Liepājas autoostas izbrauc plkst.9.30, pasažierus uzņems un izlaidīs arī Skrundas autoostā, līdz ar to tiks izmainīts izbraukšanas laiks no pieturvietām Pampāļu pagrieziens un Brocēni, bet galamērķī autobuss būs ierastajā laikā. Tāpat autobuss, kas no Liepājas autoostas izbrauc plkst.8.35, no pieturas Biksti un Pienava izbrauks agrāk, bet arī tā pienākšanas laiks Rīgā nemainīsies.

Maršruta Nr.7957 Rīga–Aizpute–Liepāja reisa, kura izpilde tiek uzsākta plkst.18.20 Rīgā, galapunkts turpmāk būs Liepājas autoosta (šobrīd ir M.Ķempes iela Liepājā). Attiecīgā reisa izpildes laiks tiks samazināts par 20 minūtēm un reisa garums – par vairāk nekā sešiem kilometriem.

Maršruta Nr.7699 Liepāja–Ventspils autobuss, kas no Liepājas autoostas izbrauc plkst.6.45 un 17.45, turpmāk Ventspilī nonāks 30 minūtes ātrāk, tādēļ mainīsies autobusa izbraukšanas laiks no maršruta pieturvietām. Tāpat arī autobuss, kas no Ventspils autoostas izbrauc plkst.6.25 un 14.25, Liepājā būs 30 minūtes ātrāk, un arī šo reisu autobusa izbraukšanas laiks no maršrutā izvietotajām pieturvietām mainīsies. Četru minēto reisu autobuss Pāvilostā stāvēs piecas minūtes.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

 


Ieteikt šo rakstu