Uzlabojot maršrutu tīklu, no 4.aprīļa tiks veiktas izmaiņas trīs AS Liepājas AP apkalpotajos maršrutos

Lai uzlabotu pasažieru pārvadājumu kvalitāti un nodrošinātu pasažieriem labāku sabiedriskā transporta pieejamību, no 2016.gada 4.aprīļa tiks veikti grozījumi AS Liepājas autobusu parks apkalpotajā maršrutā Nr.7410 Rīga–Kuldīga, Nr.7937 Rīga–Liepāja un Nr.7957 Rīga–Aizpute–Liepāja.

Ņemot vērā, ka ir uzlabojušies apstākļi uz autoceļiem, maršruta Nr.7410 Rīga–Kuldīga autobuss, kas no Kuldīgas autoostas izbrauc plkst.14.30, turpmāk no pieturvietām posmā Veldze–Veģi izbrauks piecas līdz septiņas minūtes agrāk. Tādējādi tiks saīsināts minētā reisa izpildes laiks.

Vairākiem maršruta Nr.7937 Rīga–Liepāja reisiem un vienam – Nr.7957 Rīga–Aizpute–Liepāja reisam tiks izmainīta braukšanas shēma Liepājas pilsētā posmā no Liepājas autoostas līdz pieturvietai M.Ķempes ielā. Izmaiņas attiecas uz maršruta Rīga–Liepāja autobusiem, kas no Rīgas izbrauc plkst.18.00 (no pirmdienas līdz sestdienai), 18.20 (svētdienās), plkst.19.40 (katru dienu) un plkst.20.30 (katru dienu), kā arī maršruta Rīga–Aizpute–Liepāja autobusu, kas no Rīgas izbrauc plkst.18.20 (no pirmdienas līdz sestdienai).

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu