Uzlabojot maršrutu tīklu, no 1.aprīļa tiks veiktas izmaiņas maršrutos Tukuma novadā

Lai pielāgotu maršrutus skolēnu vajadzībām un nodrošinātu iedzīvotājiem ērtākas pārvietošanās iespējas, no 2016.gada 1.aprīļa stāsies spēkā grozījumi maršrutā Nr.5298 Džūkste–Dzintarzeme, Nr.6076 Tukums–Džūkste, Nr.6051 Tukums–Slampe, savukārt uz eksperimenta laiku no 1.aprīļa līdz 30.septembrim tiks veiktas izmaiņas maršrutā Nr.6039 Tukums–Zemīte–Vāne.

Lai nodrošinātu Zemītes, Vānes, Matkules un Kabiles iedzīvotājiem ērtākas pārvietošanās iespējas, maršrutā Nr.6039 Tukums–Zemīte–Vāne tiks atklāts papildu eksperimentālā reiss. Autobuss, no Tukuma autoostas izbraucot arī plkst.17.30 un no Kabiles – plkst.6.00, nodrošinās pasažieru pārvadājumus minētajā maršrutā sešu mēnešu ilgā periodā no pirmdienas līdz sestdienai.

Pamatojoties uz Džūkstes pamatskolas lūgumu, no 1.aprīļa maršrutā Nr.5298 Džūkste–Dzintarzeme tiks atklāti divi jauni reisi. Turpmāk no pirmdienas līdz piektdienai skolēnu mācību laikā autobuss no Džūkstes izbrauks arī plkst.15.00 un no pieturvietas Zaļie – plkst.15.15.

Turpmāk maršruta Nr.6076 Tukums–Džūkste autobuss katru sestdienu no Tukuma autoostas izbrauks vienu stundu un 10 minūtes vēlāk – plkst.7.10, bet no Džūkstes tas izbrauks vienu stundu un 20 minūtes vēlāk – plkst.8.00. Savukārt maršruta Nr.6051 Tukums–Slampe autobuss, kas sestdienās no Tukuma izbrauca plkst.7.40 un no Džūkstes – plkst.8.20, pasažieru pārvadājumus vairs nenodrošinās. 

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485E-pasts: zane.plone@atd.lv

Ieteikt šo rakstu