Uzlabojot maršrutu tīkla rentabilitāti, no 4.aprīļa tiks veiktas izmaiņas maršrutā Madona–Kusa–Cesvaine

Lai uzlabotu maršrutu tīklu rentabilitāti, no 2016.gada 4.aprīļa tiek veiktas izmaiņas maršrutā Nr.6370 Madona–Kusa–Cesvaine. Autotransporta direkcija sadarbībā ar plānošanas reģioniem un pārvadātājiem turpina vērtēt un uzlabot reģionālo maršrutu tīklu.

Ņemot vērā, ka maršruta Nr.6370 Madona–Kusa–Cesvaine autobusā, kas no Madonas autoostas izbrauc plkst.15.00 un no Cesvaines – plkst.17.00, brauca vidēji trīs pasažieri, turpmāk attiecīgie reisi piektdienās vairs netiks nodrošināti. Turpmāk minētā maršruta autobuss, kas no Madonas autoostas izbrauc plkst.8.00 un no Cesvaines – plkst.10.00, pasažieru pārvadājumus nodrošinās ne tikai piektdienās, bet arī otrdienās.

Pērn Autotransporta direkcija uzsāka organizēt tikšanās ar pārvadātājiem un plānošanas reģioniem, lai spriestu par nepieciešamajām izmaiņām nerentablajos maršrutos vai reisos, lai palielinātu iedzīvotāju pieprasījumu pēc sabiedriskā transporta pakalpojumiem. Pēc tikšanās Vidzemes plānošanas reģionā tika veikta padziļināta pasažieru plūsmas izpēte maršrutā Nr.6370 Madona–Kusa–Cesvaine, kā rezultāta tika pieņemts lēmums veikta iepriekš minētās izmaiņas.   

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu