Uzlabojot iedzīvotāju iespējas apmeklēt atpūtas parku, tiks atklāti astoņi jauni reisi

Pamatojoties uz Daugavpils novada domes ierosinājumu, no 2016.gada 1.maija tiks atklāti astoņi jauni reisi maršrutā Nr.5573 Daugavpils–Cirši–Naujenes stacija, lai iedzīvotāji varētu apmeklēt dažādus atpūtas pasākumus parkā Stalkers.

Turpmāk sestdienās, svētdienās un svētku dienās laika periodā no 1.maija līdz 4.septembrim maršruta Nr.5573 Daugavpils–Cirši–Naujenes stacija autobuss no Daugavpils autoostas izbrauks arī plkst.10.20, 15.20, 13.20 un 18.20, savukārt no atpūtas parka Stalkers virzienā uz Daugavpili tas izbrauks plkst.11.10, 16.10, 14.10 un 19.10.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu