Ukrainas atbalstam reģionālo autobusu un vilciena pasažieri saziedojuši vairāk nekā 160 kilogramus sveču

Autotransporta direkcijas aicinājumā Latvijas reģionālo autobusu un vilciena pasažieriem ziedot sveces un to pārpalikumus Ukrainas atbalstam aptuveni 2 mēnešu laikā ir saziedoti 160 kilogrami materiāla un tie jau nogādāti biedrībai “Tavi draugi” ierakumu sveču veidošanai.

Autotransporta direkcijas akcijā piedalījās vairāki pasažieru pārvadātāji - SIA "Balvu autotransports", AS “Nordeka”, SIA “Daugavpils autobusu parks”, AS “Pasažieru vilciens”, Madonas autoosta, AS “Rīgas starptautiskā autoosta”. Paldies par informatīvo atbalstu arī biedrībai “Young Folks LV”. Vieni no aktīvākajiem iedzīvotājiem ziedojumu sūtīšanā bija Balvu novadā, jo viņi pat speciāli iegādājās parafīnu un to ar pārvadātāja palīdzību nogādāja Rīgā, savukārt vispopulārākais punkts galvaspilsētā bija “Pasažieru vilciens” Klientu apkalpošanas centrs Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā.

Autotransporta direkcijas darbinieki, šī gada februāra beigās aizvedot saziedotās sveces 160 kilogramus apjomā, paši arī kopā ar citiem brīvprātīgajiem piedalījās “ierakumu sveču” gatavošanā biedrības “Tavi draugi” telpās Rīgā. Atbalstu Ukrainai varam dot katrs savā veidā, tostarp sniedzot palīdzīgu roku mazu darbu veikšanā, kas kopā dod lielu labumu taisnīguma uzvarai.

Tā kā “ierakumu sveces” ir būtisks enerģijas, siltuma un gaismas avots Ukrainas iedzīvotājiem un aizstāvjiem, lai bombardētās elektrības un apkures infrastruktūras dēļ varētu izturēt aukstumu ziemā, bet sveces mēs aktīvi patērējam svētkos, labdarības akcija tika uzsākta pagājušā gada nogalē.

Šobrīd līdz ar pavasara tuvošanos aicinām iedzīvotājus interesēties dažādās Ukrainas atbalsta biedrībās, tostarp “Tavi draugi”, ja ir vēlme ziedot materiālus “ierakumu sveču” izgatavošanai, kā arī par citām Ukrainas civiliedzīvotājiem šobrīd nepieciešamajām lietām. Koordinēta sveču materiālu vākšana reģionālajos autobusos, autoostās, Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā vai Rīgas starptautiskajā autoostā šobrīd tiek pārtraukta. Par nākamajām kampaņām Autotransporta direkcija informēs atsevišķi – sekojiet līdzi mūsu ziņām!

 

Papildu informācijai:
Sanita Heinsberga,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 67356129

Ieteikt šo rakstu