Turpmāk klienti var pieteikties dokumentu saņemšanai arī attālināti, izmantojot Autotransporta direkcijas mājaslapu

Autotransporta direkcijas klientu ērtībām ir izstrādāta iespēja attālināti pieteikties pakalpojuma saņemšanai klātienē, izmantojot mājaslapu www.atd.lv. Lai to izdarītu, mājaslapas sākumlapā jāspiež poga “Pieraksts”. Pieteikuma formā jānorāda filiāle, kurā tiks saņemts pakalpojums (Rīga, Liepāja, Daugavpils vai Cēsis), vēlamais laiks, kad saņemt pakalpojumu, klienta vārds un uzvārds, kā arī pārstāvētais uzņēmums un kontaktinformācija. Uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta vizītes apstiprinājuma ziņa. Tāpat klients var atcelt vizīti, apstiprinājuma e-pasta ziņā nospiežot pogu “Atcelt šo vizīti”.

Klienti varēs pieteikties pakalpojumu saņemšanai arī ierastajā veidā – nosūtu e-pasta vēstuli Autotransporta direkcijai vai piezvanot Rīgas, Liepājas, Daugavpils vai Cēsu filiāles darbiniekiem. Lai saņemtu pakalpojumu klātienē, klientam tas iepriekš ir jāpiesaka. Ja klients ierodas bez iepriekšēja pieraksta, dokumentus klātienē saņemt nevarēs.

Autotransporta direkcija atgādina, ka infekcijas Covid-19 izplatības ierobežošanai šobrīd klientiem klātienē tiek nodrošināta tikai pieteikto dokumentu saņemšana. Dokumentu var pieteikt, izmantojot e-pakalpojumu sistēmu https://e.atd.lv/login, kā arī nosūtot iesniegumu pa pastu vai uz e-pasta adresi (ar elektronisko parakstu). Klientu apkalpošana klātienē tiek nodrošināta epidemioloģiski drošā vidē – tas nozīmē, ka dokumentu saņemt klātienē var personas, kuras ir pilnībā vakcinētas pret Covid-19 infekciju vai to pārslimojušas pēdējā pusgada laikā. Pirms dokumenta saņemšanas katram klientam tiek pārbaudīts sadarbspējīgs sertifikāts (kopā ar sertifikātu jāuzrāda personu apliecinošs dokuments – ID karte vai pase). No 31. decembra kopā ar sadarbspējīgu sertifikātu varēs uzrādīt arī transportlīdzekļa vadītāja apliecību, skolēna, studenta, pensionāra vai izdienas pensijas saņēmēja apliecību).

Autotransporta direkcija aicina izvērtēt nepieciešamību apmeklēt klientu centru klātienē, atgādinot, ka saņemt pieteiktos dokumentus var arī norādītajā adresē, izmantojot VAS Latvijas Pasts, SIA DPD Latvia vai Omniva sniegtos pakalpojumus (maksa par dokumentu piegādi tiks norādīta atsevišķā rēķinā).


Ieteikt šo rakstu