Turpmāk dokumentus pārvadājumu nodrošināšanai klienti varēs saņemt arī pa pastu

No 2016.gada 16.maija Autotransporta direkcijas klientiem būs iespēja saņemt virkni dokumentu, kas nepieciešami kravu un pasažieru pārvadājumu nodrošināšanai,  ierakstītā vēstulē pa pastu. Viena sūtījuma svarā līdz 250 gramiem maksa būs 6,99 eiro.

Turpmāk pa pastu varēs saņemt licences, licences kartītes, Eiropas Kopienas atļaujas, attiecīgo atļauju apliecinātās kopijas, transportlīdzekļa vadītāja atestātus, profesionālās kompetences sertifikātus, digitālā tahogrāfa kartes, pašpārvadājumu sertifikātus, maršruta atļaujas un to kopijas starptautisko regulāro pasažieru pārvadājumu nodrošināšanai ar autobusu.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu