Tiks veiktas izmaiņas trīs SIA VTU Valmiera apkalpotajos maršrutos, pielāgojot tos skolēnu vajadzībām

Pamatojoties uz Beverīnas un Burtnieku novada lūgumu nodrošināt iespēju skolēniem apmeklēt mācību iestādi Valmierā, no 2016.gada 10.oktobra tiks veiktas izmaiņas maršrutā Nr.7157 Valmiera–Trikāta–Smiltene, Nr.7804 Valmiera–Brenguļu skola–Smiltene un Nr.7601 Valmiera–Strenči–Seda–Valmiera.

Maršrutā Nr.7157 Valmiera–Trikāta–Smiltene tiks atklāts jauns reiss – autobuss no Valmieras autoostas turpmāk izbrauks arī plkst.15.07. Savukārt autobuss, kas no Valmieras autoostas izbrauc plkst.15.10, pasažieru pārvadājumus otrdienās un ceturtdienās nodrošinās tikai laika periodā, kad skolēniem brīvlaiks. Jauns reiss atklāts arī maršrutā Nr.7601 Valmiera–Strenči–Seda–Valmiera. Turpmāk autobuss no Valmieras autoostas izbrauks plkst.6.55, vedot pasažierus līdz Strenčiem. Reiss tiks izpildīts no pirmdienas līdz piektdienai skolēnu mācību gada laikā.

Turpmāk maršruta Nr.7804 Valmiera–Brenguļu skola–Smiltene autobuss, kas no Valmieras autoostas izbrauc plkst.15.10, pasažieru pārvadājumus pirmdienās, trešdienās, piektdienās, sestdienās un svētdienās nodrošinās visu gadu (pirms tam tas brauca skolēnu brīvlaikā). Skolēnu mācību gada laikā attiecīgais autobuss pirmdienās, trešdienās un piektdienās pasažierus izlaidīs un uzņems arī pieturvietā Trikātas skola, bet skolēnu brīvlaikā līdz šai pieturai tas nebrauks.

Papildu informācija pieejama interneta vietnē www.1188.lv vai sazinoties ar SIA VTU Valmiera, rakstot uz e-pasta adresi info@vtu-valmiera.lv vai zvanot pa tālruni 64229460.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

 


Ieteikt šo rakstu