Tiks veiktas izmaiņas AS CATA un SIA Sabiedriskais autobuss apkalpotajos maršrutos

Uzlabojot maršrutu tīkla rentabilitāti, no 2016.gada 1.jūnija SIA Sabiedriskais autobuss apkalpotais maršruts Nr.6714 Alūksne–Ape–Sikšņi–Alūksne tiks slēgts. Tomēr iedzīvotājiem arī turpmāk tiks nodrošināta iespēja braukt sabiedriskajā transportā minētā maršruta posmos, jo tiks veiktas izmaiņas divos AS CATA apkalpotajos maršrutos, pielāgojot tos skolēnu, strādājošo un citu pasažieru vajadzībām.

Ņemot vērā, ka turpmāk sabiedriskā transporta pakalpojumi vairs netiks nodrošināti maršrutā Nr.6714 Alūksne–Ape–Sikšņi–Alūksne, maršruta Nr.7770 Alūksne–Cēsis autobuss turpmāk no Cēsu autoostas izbrauks 10 minūtes vēlāk – plkst.5.50. Savukārt maršrutā Nr.7769 Alūksne–Liepa–Cēsis tiek mainīti vairāku reisu izpildes laiki, paredzot, ka vasaras periodā un skolēnu mācību gada laikā autobusu izbraukšanas laiki atšķirsies.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus sekot līdzi maršrutu tīkla izmaiņām interneta vietnē www.1188.lv vai jautājumu gadījumā sazināties ar AS CATA, zvanot pa tālruni 64122121 vai rakstot uz e-pastu cata@cata.lv.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Papildu informācija:
Tālr.: + 371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

Ieteikt šo rakstu