Tiks veiktas būtiskas izmaiņas maršruta Rīga–Olaine reisu izpildes laikos

Sešu mēnešu ilgā laika periodā izvērtējot maršruta Nr.5034 Rīga–Olaine reisu pieprasījumu, tika pieņemts lēmums veikt būtiskus grozījumus reisu izpildē. Izmaiņas stāsies spēkā no 2016.gada 16.oktobra. Autotransporta direkcija aicina pasažierus sekot līdzi aktuālajai informācijai interneta vietnē www.1188.lv vai jautājumu gadījumā sazināties ar AS Rīgas taksometru parks, rakstot uz e-pasta adresi info@rtp.lv vai zvanot pa tālruni 66119900.

Izvērtējot maršruta Nr.5034 Rīga–Olaine gan regulāro, gan arī pirms pusgada atklāto eksperimentālo reisu pieprasījumu, tika pieņemts lēmums veikt būtiskas izmaiņas gan reisu izpildes laikos, gan arī biežumā. Turpmāk trīs maršruta Rīga–Olaine reisi tiks novirzīti caur Lubaušu ciemu. No pirmdienas līdz piektdienai pieturvietā Lubauši apstāsies autobuss, kas no Rīgas izbrauc plkst.7.10 un 17.30, bet no Olaines – plkst.6.50.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

Ieteikt šo rakstu