Tiks ieviestas mēneša biļetes braucieniem arī maršrutā Rīga–Talsi

No 2017.gada 5.jūnija iedzīvotāji varēs iegādāties saviem braukšanas paradumiem atbilstošu abonementa biļeti braucieniem AS Talsu autotransports apkalpotā maršruta Rīga–Talsi posmos. Tādējādi regulārie pasažieri par braucienu sabiedriskajā transportā maksās lētāk, saņemot atlaidi 20% apmērā.

Pasažieriem, braucot maršrutā Nr.7951 Rīga–Talsi, būs pieejamas trīs veidu abonementa biļetes – mēneša biļete, kas izmantojama darbadienās, braucot vienā vai abos virzienos, un mēneša biļete, ko var izmantot visās mēneša dienās. Iegādājoties abonementa biļeti, pasažieris varēs saņemt atlaidi 20% apmērā. Mēneša biļetes var iegādāties AS Talsu autotransports birojā Stendes ielā 5, Talsos.

Lai noskaidrotu papildu informāciju par abonementa biļešu izmantošanas kārtību, aicinām sazināties ar pārvadātāju, rakstot uz e-pasta adresi parvadajumi@autotransports.lv vai zvanot pa tālruni 27843229.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 
Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: + 371 67686485; + 371 28627003

Ieteikt šo rakstu