Tiks atklāti papildu reisi līdz Getliņiem un Salaspils memoriālam

Uz eksperimenta laiku no 2016.gada 1.maija līdz 31.oktobrim tiks atklāts maršruts uz Dārzkopības kooperatīvo sabiedrību Getliņi. Tāpat, atsaucoties Salaspils novada domes lūgumam, tiks nodrošināta iespēja tūristiem tikt līdz Salaspils memoriālam.

Maršrutā Nr.5777 Rīga–DS Getliņi–Salaspils tiks atklāti četri reisi, kas tiks izpildīti no pirmdienas līdz piektdienai, un divi reisi – sestdienās. Attiecīgā maršruta autobuss izbrauks no Turgeņeva ielas, un tas brauks līdz Salaspilij.

Laika periodā no 1.maija līdz 31.oktobrim maršrutā Nr.5835 Salaspils–Daugavas muzejs–TEC-2–Saulkalne tiks atklāti divi eksperimentālie reisi, kas tiks izpildīti katru dienu, un divi – sestdienās un svētdienās. Minēto reisu autobuss brauks no pieturvietas Zinātņu akadēmijas ciemats (Miera iela) Salaspilī līdz Salaspils memoriālam un atpakaļ.

Aicinām iedzīvotājus sekot līdzi maršrutu tīkla izmaiņām interneta vietnē www.1188.lv vai jautājumu gadījumā sazināties ar pārvadātāju SIA Galss Buss, zvanot pa tālruni 67226006 vai rakstot uz e-pasta adresi info@galssbuss.lv.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu