Stājoties spēkā jaunajiem līgumiem un lielo apjomu kustības sarakstu, kas jānomaina īsā laika periodā, Autotransporta direkcija aicina pirms brauciena pārbaudīt aktuālo kustības sarakstu

Stājoties spēkā jaunajiem līgumiem, vairāk nekā 2000 pieturu ir jānomaina kustības saraksti. Ņemot vērā, ka izmaiņas stājās spēkā dienas laikā, pārvadātāji fiziski nepaspēja visās uzreiz tās nomainīt. Tāpēc VSIA Autotransporta direkcija aicina pirms brauciena pārbaudīt aktuālo kustības sarakstu www.atd.lv, 1188 vai sazināties ar pārvadātāju.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija
Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.
 
Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

Ieteikt šo rakstu