Spēkā stājas izmaiņas vēl divu SIA Norma-A autobusu kursēšanas laikos

Ņemot vērā, ka autoceļa A12 Jēkabpils–Rēzekne–Ludza–Krievijas robeža posmā no 106. līdz 114.kilometram remontdarbi ir beigušies, no šodienas, 2015.gada 16.novembra, spēkā stājušās izmaiņas divu SIA Norma-A apkalpoto maršrutu autobusu kursēšanas laikos.

Maršruta Nr.7541 Daugavpils–Rēzekne–Ludza autobuss no Ludzas autoostas virzienā uz Daugavpili turpmāk izbrauks plkst.7.00, savukārt maršruta Nr.7611 Rīga–Ludza–Kārsava autobuss no Kārsavas autoostas virzienā uz Rīgu izbrauks plkst.2.50.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu