Siltumtrases izbūves darbu dēļ iespējama kavēšanās reģionālo maršrutu reisos, kas tiek izpildīti virzienā uz Siguldu, Ādažiem, Garkalni

Sakarā ar siltumtrases izbūves darbiem Brīvības ielā, Rīgā, no šodienas, 2016.gada 12.septembra, līdz 30.septembrim iespējama kavēšanās AS CATA un SIA Ekspress Ādaži apkalpoto starppilsētu un vietējās nozīmes maršrutu autobusu kustībā. Izmaiņas varētu skart to maršrutu autobusus, kas brauc virzienā no Rīgas uz Siguldu, Ādažiem, Garkalni, Kursīšiem un citām apdzīvotām vietām Rīgas un Vidzemes plānošanas reģionā un otrādi.

Siltumtrases izbūves darbu dēļ no 12. līdz 30.septembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Brīvības ielas posmā no Lāčplēša ielas līdz Stabu ielai. Reģionālās nozīmes maršrutu autobusi kursēs saskaņā ar ierasto maršrutu, apstājoties visās kustību sarakstā norādītajās pieturvietās, tomēr izbūves darbu dēļ iespējama sabiedriskā transporta kavēšanās.

Aicinām pasažierus būt saprotošiem un jautājumu gadījumā sazināties ar pasažieru pārvadātāju.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācija:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485; + 371 28627003

 


Ieteikt šo rakstu