SIA VTU Valmiera modernizē abonementa biļešu pakalpojumu; pasažieriem pieejamas elektroniskas braukšanas kartes 86 maršrutos

Uzlabojot un modernizējot abonementa biļešu pakalpojumu, SIA VTU Valmiera līdzšinējo papīra formāta abonementa biļešu vietā ieviesusi plastikāta elektroniskas braukšanas kartes. Pārvadātājs saviem pasažieriem piedāvā noteikta braucienu skaita biļetes atbilstoši iedzīvotāju braukšanas paradumiem. Šobrīd abonementa biļetes var izmantot visos 86 SIA VTU Valmiera apkalpotajos maršrutos.

SIA VTU Valmiera pasažieri var iegādāties 10 līdz 19 braucienu, 20 līdz 34 braucienu, 35 un vairāk braucienu biļetes, saņemot attiecīgi 10, 15 un 20% atlaidi. Braucienu skaita biļetes derīgas 30 dienas no pirmā brauciena reģistrēšanas brīža, un to var reģistrēt, izmantojot elektronisku braukšanas karti.

Elektroniskās braukšanas kartes cena ir divi eiro, un to pasažieri pēc rēķina apmaksas var saņemt Valmieras, Rūjienas, Valkas un Smiltenes autoostā. Pieteikties braukšanas kartei ir iespēja zvanot pa tālruni 64229460.

Papildu informācija par elektroniskās braukšanas kartes izmantošanas iespējām pieejama SIA VTU Valmiera mājaslapā www.vtu-valmiera.lv, rakstot uz e-pasta parvadajumi@vtu-valmiera.lv vai zvanot pa tālruni 64229460.

Maršrutu sarakstu, kuros ir nodrošināta iespēja izmantot plastikāta formāta elektronisko braukšanas karti, iespējams apskatīt šeit.

Papildu informācijai:
Lilita Pelčere,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: + 371 67356129; + 371 26627578

Ieteikt šo rakstu