SIA Ekspress Ādaži apkalpotā maršruta Rīga–Garkalne–Vangaži pasažieriem pieejamas abonementa biļetes; braucienu reģistrē, izmantojot e-talonu vai rīdzinieka karti

No 2016.gada 24.oktobra pasažieriem, kuri ar noteiktu regularitāti brauc SIA Ekspress Ādaži apkalpotajā maršrutā Nr.6826 Rīga–Garkalne–Vangaži, būs iespēja iegādāties saviem braukšanas paradumiem pielāgotu abonementa biļeti. To varēs izmantot braucienam starp pieturvietām, kas atrodas posmā Rīga–Garkalne 2 un Rīga–Vangaži. Pasažieri abonementa biļeti varēs lietot, izmantojot e-talonu vai rīdzinieka karti.

Braucot maršruta Nr.6826 Rīga–Garkalne–Vangaži posmā Rīga–Garkalne 2 vai Rīga–Vangaži, pasažieri varēs iegādāties 10, 20, 40 un 50 braucienu biļeti, saņemot attiecīgi 10, 15 un 20% atlaidi. Pasažieri abonementa biļeti SIA Ekspress Ādaži apkalpotajā maršrutā varēs lietot, izmantojot personalizētu vai nepersonalizētu SIA “Rīgas satiksme” izdotu e-talonu vai rīdzinieka karti. Iegādātā abonementa biļete būs jāizmanto 30 dienu laikā no pirmā brauciena reģistrēšanas dienas.

Nepersonalizētu e-talonu 10, 20, 40 un 50 braucieniem maršrutā Nr.6826 Rīga–Garkalne–Vangaži pasažieri varēs iegādāties SIA Ekspress Ādaži autobusā, pārvadātāja birojā, Muižas ielā 37, Ādažos, kā arī SIA Rīgas satiksme klientu apkalpošanas centros. Lai iegādātos abonementa biļeti nepersonalizēta e-talona veidā, pasažierim būs jāiemaksā garantijas nauda 3,50 eiro apmērā. Ja pasažierim pakalpojums vairs nebūs aktuāls, minētā naudas summa klientam tiks atgriezta apmaiņā pret attiecīgo e-talonu. Personalizētu e-talonu vai rīdzinieka karti pasažieri var saņemt kādā no SIA Rīgas satiksme klientu apkalpošanas centriem.

Lai noskaidrotu papildu informāciju saistībā ar abonementu biļešu iegādes iespējām, pasažieriem ir iespēja sazināties ar SIA Ekspress Ādaži, zvanot pa tālruni 67996449 rakstot uz e-pasta adresi ekspressadazi@inbox.lv.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485; + 371 28627003

Ieteikt šo rakstu