Septembrī būs jauni reģionālo autobusu reisi skolēniem un izmaiņas maršrutos Salaspils novadā

No šī gada 1. septembra Salaspils skolēniem pieejami būs jauni reisi vairākos reģionālo autobusu maršrutos, īpašu uzmanību pievēršot tieši mazāko klašu skolēnu vajadzībām un dienas grafikiem. Vienlaikus, izvērtējot iepriekšējā mācību gadā pasažieru plūsmas, būs grozījumi atsevišķu reisu izpildes laikos, lai skolēni no dažādiem apdzīvotiem punktiem laicīgi nokļūtu mācību iestādēs.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 5835 Salaspils–Daugavas muzejs–TEC-2–Saulkalne uz eksperimenta laiku – četriem mēnešiem – būs jauni autobusu reisi, kā ietvaros autobusi darba dienās mācību laikā (izņemot svētku dienas) plkst. 14.00 kursēs no Salaspils skolas un plkst. 14.45 no Granītas ielas.

Minētajā reģionālo autobusu maršrutā rīta reiss no Granīta ielas darba dienās tiks uzsākts plkst. 06.55 un autobuss turpmāk apstāsies arī pieturā Skola (atrodas Salaspilī, Rīgas ielā). Rīta reiss no Salaspils skolas darba dienās tiks uzsākts desmit minūtes ātrāk – plkst. 06.20 (līdz šim – plkst. 06.30), bet pēcpusdienas reiss darba dienās no Salaspils skolas būs pusstundu vēlāk – plkst. 16.30 (līdz šim – plkst. 16.00). Savukārt no Granītas ielas pieturas vakara reiss būs desmit minūtes vēlāk – plkst. 17.15 (līdz šim – plkst. 17.05).

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina AS “Nordeka”. Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Rīgas plānošanas reģionu un Salaspils novada pašvaldību.

 

Papildu informācijai:

Sanita Heinsberga

VSIA Autotransporta direkcija

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: +371 67356129

E-pasts: sanita.heinsberga@atd.lv 


Ieteikt šo rakstu