Samazinoties pieprasījumam pēc pasažieru pārvadājumiem, tiek slēgti atsevišķi reisi maršrutos Bauskas novadā

Ņemot vērā, ka pieprasījums pēc sabiedriskā transporta pakalpojuma maršrutā Nr.5096 Pilsrundāle–Bērstele un maršruta Nr.5093 Bauska–Pilsrundāle un Nr.5313 Bauska–Pilsrundāle–Bērstele reisā ir zems, no 2017. gada 2. aprīļa gaidāmas izmaiņas pasažieru pārvadājumu nodrošināšanas kārtībā.

Maršrutā Nr.5096 Pilsrundāle–Bērstele līdz šim bija viens reiss, un saskaņā ar statistikas rādītājiem šajā reisā kādu laiku vidējais pārvadāto pasažieru skaits sastādīja 0,05, kas nozīmē, ka maršruta autobusā lielākoties nebrauca neviens pasažieris. Ņemot vērā, ka valsts budžeta finansējums sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanai ir ierobežots, maršruts Pilsrundāle–Bērstele tiks slēgts.

Ņemot vērā, ka maršruta Nr.5093 Bauska–Pilsrundāle vienā reisā, kura izpilde Bauskas autoostā tiek uzsākta plkst.16.30, brauc vidēji trīs pasažieri, no 2. aprīļa reiss tiks slēgts. Savukārt maršruta Nr.5313 Bauska–Pilsrundāle–Bērstele autobuss, kas no Bērsteles centra izbrauc plkst.15.44, pasažieru pārvadājumus nodrošinās no pirmdienas līdz sestdienai; svētdienās reiss netiks izpildīts, pamatojoties uz zemo pieprasījumu pēc sabiedriskā transporta pakalpojuma.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

 

 


Ieteikt šo rakstu