Saldus un Brocēnu novada iedzīvotājiem iespēja iegādāties abonementa biļeti braucienam 24 SIA Tukuma auto apkalpotajos maršrutos

No 2017. gada 1. aprīļa SIA Tukuma auto saviem pasažieriem piedāvās iespēju iegādāties abonementa biļetes, tādējādi brauciens iedzīvotājiem izmaksās lētāk un pakalpojumu būs izmantot ērtāk, jo nevajadzēs katru dienu pirkt biļeti, maksājot skaidrā naudā. Abonementa biļetes varēs izmantot, braucot kādā no 24 pārvadātāja apkalpotajiem maršrutiem Saldus lotē.

Saldus un Brocēnu novada iedzīvotāji varēs iegādāties abonementa biļeti braucienam darbadienā vienā vai divos virzienos, kā arī braucieniem visās mēneša dienās. Iegādājoties mēneša biļeti, pasažieri varēs saņemt 20% atlaidi. Tās varēs nopirkt SIA Tukuma auto, Tūristu ielā 1, Saldū.

Lai noskaidrotu papildu informāciju saistībā ar abonementa biļetēm, iedzīvotāji var sazināties ar pārvadātāju, zvanot pa tālruni 25629992.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: + 371 67686485; + 371 28627003

Ieteikt šo rakstu