Sabiedriskā transporta padome apstiprina papildu vilciena reisu nodrošināšanu uz sarunu festivālu LAMPA Cēsīs

Šodien, 2021. gada 6. augustā, Sabiedriskā transporta padome apstiprināja trīs papildu vilciena reisu nodrošināšanu uz sarunu festivālu LAMPA Cēsīs un pēc tam arī atpakaļ uz Rīgu. Reisi tiks nodrošināti 20., 21. un 22. augustā.

Sarunu festivālā LAMPA norisināsies no 20. līdz 22. augustam, tādēļ, prognozējot pasažieru skaita pieaugumu, plānots organizēt papildu vilcienu reisus no Rīgas līdz Cēsīm un atpakaļ. Piektdien, 20. augustā, vilciens no Cēsīm izbrauks plkst.23.40; sestdien, 21. augustā, vilciens no Rīgas izbrauks plkst.8.59; svētdien, 22. augustā, vilciens no Cēsīm izbrauks plkst.00.28. Tāpat, lai nokļūtu Cēsīs, pasažieri varēs izmantot jau esošo maršruta Rīga–Valga reisu, kas Rīgā katru dienu tiek uzsākts plkst.10.46.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Lilita Pelčere,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: + 371 67356129

Ieteikt šo rakstu