Reģionālo autobusu maršrutā Jelgava–Vecumnieki dienas reisam izmaiņas

No šī gada 1. augusta reģionālās nozīmes autobusu maršrutā nr. 7357 Jelgava–Vecumnieki pusdienlaika reiss no Jelgavas autoostas turpmāk tiks izpildīts 15 minūtes vēlāk – plkst. 12.25 (iepriekš - plkst. 12.10). Minētais reiss tiek izpildīts no pirmdienas līdz piektdienai.

Izmaiņas ļaus pasažieriem Iecavā ērtāk pārsēsties no reģionālā maršruta Rīga–Bauska autobusa uz maršruta Jelgava–Vecumnieki autobusu.

Aicinām pasažierus sekot līdz reģionālo autobusu maršrutu, reisu izmaiņām www.atd.lv, www.1188.lv, kā arī pārvadātāju informatīvajos kanālos.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus paņemt biļeti par katru savu braucienu reģionālajā sabiedriskajā transportā, jo statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot direkcijas kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621 (automātiskais atbildētājs).

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina AS “NORDEKA”. Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Zemgales plānošanas reģionu.

 

Papildu informācija:

Sanita Heinsberga

VSIA Autotransporta direkcija

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: +371 67356129

E-pasts: sanita.heinsberga@atd.lv 


Ieteikt šo rakstu