Rīt, 8.septembrī, AS “Pasažieru vilciens” uzsāks vilciena biļešu tirdzniecību internetā

No rītdienas, 8.septembra, AS "Pasažieru vilciens" mājaslapā pasažieriem būs iespēja iegādāties vienreizējās braukšanas biļetes un bagāžas biļetes vienā virzienā un braucieniem turp un atpakaļ.

Mobilo ierīču aplikācijas (Android un iOS platformām) AS “Pasažieru vilciens” braukšanas biļešu iegādei vietnēs Google Play un App Store būs pieejamas jau tuvākajā laikā.

Nākotnē internetā varēs iegādāties arī abonementa biļetes, trīs, četru un piecu dienu biļetes, kā arī biļetes noteiktam braucienu skaitam.

Pasažieru skaita pieaugums apliecina, ka AS „Pasažieru vilciens” līdz šim veiktie uzlabojumi un ieviestās novitātes saskan ar mūsu pasažieru vēlmēm, tāpēc, turpinot realizēt plānu mūsdienīga klientu servisa ieviešanai, piedāvājam pasažieriem vēl vienu alternatīvu iespēju biļešu iegādei – pirkumu internetā, informē AS „Pasažieru vilciens” valdes priekšsēdētājs Andris Lubāns.

Vienreizējās biļetes izmanto 60%-70% mūsu pasažieru, tāpēc tieši ar šiem biļešu veidiem uzsākam e-biļešu tirdzniecību internetā, tā A.Lubāns.

Uzņēmuma tuvākajos plānos ietilpst pakāpeniski paplašināt internetā nopērkamo biļešu klāstu un pašapkalpošanās biļešu automātu ieviešana, kā arī strādājam pie bezskaidras naudas norēķiniem pērkot biļeti vilcienā.

 

Par AS "Pasažieru vilciens"

Uzņēmums dibināts 2001.gada 2.novembrī. Akciju sabiedrība Pasažieru vilciens ir vienīgais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus visā Latvijas teritorijā pa dzelzceļu. AS Pasažieru vilciens dibināta saskaņā ar valsts akciju sabiedrības Latvijas dzelzceļš restrukturizācijas programmu.

 

Papildu informācija:
Egons Ālers
AS „Pasažieru vilciens”
Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs Tel. 67233328
Mob.t. 29455472

 


Ieteikt šo rakstu