Pietura Blankas tiks iekļauta trīs Aizkraukles novada reģionālo autobusu maršrutu kustības sarakstos

Atsaucoties iedzīvotāju ierosinājumam, no šī gada 4. septembra pietura Blankas būs iekļauta trīs reģionālo autobusu maršrutu oficiālajos kustības grafikos. Pietura atrodas Aizkraukles novadā uz autoceļa P79 Koknese–Ērgļi. Minētās izmaiņas palīdzēs apkārtnē dzīvojošajiem skolēniem ērtāk doties uz mācību iestādēm, izmantojot reģionālo sabiedrisko transportu.

Pasažieri turpmāk varēs izkāpt un iekāpt no reģionālajiem autobusiem pieturā Blankas Aizkraukles novadā šādos maršrutos un reisos:

- reģionālās nozīmes maršruta nr. 5981 Aizkraukle–Ērgļi reisos, kas no Aizkraukles autoostas tiek uzsākti plkst. 08.30 (no pirmdienas līdz piektdienai) un plkst. 15.40 (katru dienu), savukārt no pieturas Ērgļi tiek uzsākti plkst.10.30 (no pirmdienas līdz piektdienai), plkst. 10.45 (sestdienās) un plkst. 17.23 (katru dienu);

- reģionālās nozīmes maršruta nr. 6096 Aizkraukle–Irši–Aizkraukle reisos, kas ik dienu plkst. 06.40 un plkst. 12.05 tiek uzsākti no Aizkraukles autoostas;

- reģionālās nozīmes maršruta nr. 6425 Aizkraukle–Irši rīta reisā plkst. 09.40 no pieturas Irši (kursē no pirmdienas līdz piektdienai mācību laikā) un pēcpusdienas reisā plkst. 14.15 no Aizkraukles autoostas (kursē no pirmdienas līdz piektdienai mācību laikā).

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina AS “Liepājas autobusu parks”. Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Zemgales plānošanas reģionu.

 

Papildu informācijai:

Sanita Heinsberga

VSIA Autotransporta direkcija

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: +371 67356129

E-pasts: sanita.heinsberga@atd.lv


Ieteikt šo rakstu