Pasažieriem ir iespēja iegādāties abonementa biļeti braucieniem kādā no SIA Migar apkalpotajiem maršrutiem

Iedzīvotājiem ir iespēja iegādāties abonementa biļeti braucieniem kādā no 30 reģionālās nozīmes maršrutiem bijušajā Jelgavas rajonā, kur pasažieru pārvadājumus nodrošina SIA Migar. Tādējādi pasažieri, kuri ar noteiktu regularitāti izmanto sabiedriskā transporta pakalpojumus, par braucienu varēs maksāt lētāk.

SIA Migar nodrošina pasažieru pārvadājumus 30 vietējās nozīmes maršrutos bijušajā Jelgavas rajonā, un turpmāk pasažieriem būs iespēja iegādāties abonementa biļetes, kas būs derīgas, braucot kādā no attiecīgā pārvadātāja apkalpotajiem maršrutu posmiem. Iedzīvotājiem būs pieejamas mēneša biļetes braucieniem abos virzienos darbdienās un visās mēneša dienās. Attiecīgās biļetes regulārajiem pasažieriem nodrošinās 20% atlaidi.

Abonementa biļetes braucieniem SIA Migar apkalpotajos maršrutos pasažieri varēs iegādāties pārvadātāja birojā, Pasta ielā 26, Jelgavā. Lai noskaidrotu papildu informāciju saistībā ar abonementu biļešu iegādes iespējām, pasažieriem ir iespēja zvanīt pārvadātājam pa tālruni 28687261 vai 29267025 vai rakstīt uz e-pasta adresi migar@inbox.lv.

Autotransporta direkcija aicina pasažierus informēt par maršrutiem, kuros būtu nepieciešams tās ieviest, rakstot uz e-pastu info@atd.lv vai sociālajos tīklos Twitter un Facebook.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu