Pasažieriem ir iespēja iegādāties abonementa biļeti braucieniem 21 maršrutā, kas savieno Rīgu ar Pierīgu

Iedzīvotājiem ir iespēja iegādāties abonementa biļeti braucieniem 21 reģionālajā vietējās nozīmes maršrutā Pierīgā, kur pasažieru pārvadājumus nodrošina AS Rīgas Taksometru parks. Tādējādi pasažieri, kuri ar noteiktu regularitāti izmanto sabiedriskā transporta pakalpojumus, par braucienu varēs maksāt lētāk.

AS Rīgas Taksometru parks nodrošina pasažieru pārvadājumus 21 vietējās nozīmes maršrutā, kas savieno Rīgu ar Olaini, Baldoni, Baložiem, Mārupi, Ķekavu u.c. apdzīvotām vietām Pierīgā, un iedzīvotājiem ir iespēja iegādāties abonementa biļeti, kas derīga, braucot kādā no attiecīgā pārvadātāja apkalpotajiem maršrutu posmiem. Pasažieriem pieejamas mēneša biļetes braucieniem abos virzienos darbdienās un visās mēneša dienās, un tās nodrošina 20% atlaidi.

Abonementa biļetes pasažieri varēs iegādāties AS Rīgas Taksometru parks birojā, Elizabetes ielā 24, Rīgā. Lai varētu iegādāties attiecīgo biļeti, pasažierim iepriekš būs jāsaņem abonementa karte, par to iemaksājot garantijas naudu piecu eiro apmērā. Ja pasažierim mēneša biļetes pakalpojums vairs nebūs aktuāls, minētā naudas summa klientam tiks atgriezta apmaiņā pret abonementa karti.

Lai noskaidrotu papildu informāciju saistībā ar abonementu biļešu iegādes iespējām, pasažieriem ir iespēja sazināties pārvadātājam, zvanot pa tālruni 66119933 rakstot uz e-pasta adresi mpn@rtp.lv.

Šobrīd pasažieriem ir iespēja iegādāties abonementa biļetes braucieniem 350 reģionālās nozīmes maršrutos, kurus apkalpo 10 pasažieru pārvadātāji. Iegādājoties abonementa biļeti, regulārie pasažieri par braucienu sabiedriskajā transportā maksās lētāk un pasažieriem pakalpojumu izmantot būs ērtāk, jo ikdienā nevajadzēs nēsāt līdzi skaidru naudu.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Komunikācijas speciāliste
Tālr.: + 371 67686485; + 371 28627003

 


Ieteikt šo rakstu