Pasažieri varēs izmantot abonementa biļetes, braucot PSIA Ventspils reiss apkalpotajos maršrutos

No 2017. gada 15. marta iedzīvotāji varēs iegādāties saviem braukšanas paradumiem atbilstošu abonementa biļeti braucienam kādā no sešiem PSIA Ventspils reiss apkalpotajiem starppilsētu maršrutiem. Tādējādi regulārie pasažieri par braucienu sabiedriskajā transportā maksās lētāk, saņemot atlaidi 10, 15 vai 20% apmērā. Abonementa biļeti pasažieri varēs lietot, Ventspils autoostas kasē iegādājoties elektronisku abonementa karti.

Abonementa biļetes pasažieri varēs izmantot braucienam kādā no maršruta Nr.7428 Ventspils–Kuldīga, Nr.7682 Ventspils–Ance–Dundaga, Nr.7684 Jelgava–Ventspils, Nr.7699 Liepāja–Ventspils, Nr.7948 Rīga–Tukums–Talsi–Ventspils un Nr.7955 Rīga–Ventspils posmiem. Lai transportlīdzeklī varētu reģistrēt savu braucienu, sākotnēji pasažieriem jāiegādājas elektroniska abonementa karte Ventspils autoostā, Kuldīgas ielā 5. Abonementa kartes cena ir viens eiro.

Pasažieriem, kuri ikdienā brauc kādā no sešiem PSIA Ventspils reiss apkalpotajiem starppilsētu maršrutiem, būs pieejamas 10 veidu abonementa biļetes, un tas nozīmē, ka iedzīvotāji varēs izvēlēties saviem braukšanas paradumiem atbilstošu abonementa biļeti. Pasažieri varēs iegādāties piecu dienu biļeti braucienam vienā vai abos virzienos, saņemot 15% atlaidi; septiņu dienu biļeti braucienam divos virzienos, saņemot 20% atlaidi; mēneša biļeti, kas paredzēta braucienam abos virzienos divās nedēļas dienās, saņemot 15% atlaidi; mēneša biļeti, kas izmantojama darbadienās, braucot vienā vai abos virzienos, un, iegādājoties šo biļeti, pasažieris saņems 20% atlaidi; mēneša biļeti, ko var izmantot visās mēneša dienās, saņemot 20% atlaidi. Tāpat iedzīvotājiem pieejamas arī abonementa biļetes noteiktam braucienu skaitam – iegādājoties 10 līdz 19 braucienu biļetes, tiks piemērota atlaide 10% apmērā; 20 līdz 34 braucieniem – 15% apmērā; vairāk nekā 35 braucieniem – 20% apmērā. Braucienu biļetes būs derīgas 30 dienas.

Lai noskaidrotu papildu informāciju par abonementa biļešu izmantošanas kārtību, aicinām sazināties ar pārvadātāju, rakstot uz e-pasta adresi vreiss@ventspils.lv vai zvanot pa tālruni 63629904.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: + 371 67686485; + 371 28627003

Ieteikt šo rakstu