Notiks Eiropas Darba iestādes organizēts seminārs autopārvadātājiem par transportlīdzekļu vadītāju nosūtīšanu, autopārvadājumu kontroli un citiem aktuālajiem jautājumiem

Eiropas Darba iestāde sadarbībā ar Autotransporta direkciju aicina apmeklēt autopārvadātājiem veltītu semināru par transportlīdzekļu vadītāju nosūtīšanu, autopārvadājumu kontroli un citiem jautājumiem. Seminārs notiks šī gada 8. decembrī Rīgā un tajā piedalīsies Zviedrijas, Somijas, Dānijas, Eiropas Komisijas un Latvijas eksperti, lai sniegtu informāciju un atbildes uz aktuālajiem jautājumiem par vairākām nozares tēmām:

  • Transportlīdzekļu vadītāju nosūtīšanas noteikumi
  • Nosūtīšanas deklarācijas
  • Zviedrijas, Somijas un Dānijas nacionālie nosacījumi par transportlīdzekļu vadītāju nosūtīšanu un atalgojumu
  • Autopārvadājumu kontrole
  • A1 sertifikāta izsniegšana transportlīdzekļu vadītājiem u.c. jautājumi.

Seminārs notiks gan klātienē ("Pullman" viesnīcā, Rīgā, Jēkaba ielā 24), gan tiešsaistē (pievienošanās saite tiks nosūtīta e-pastā pēc reģistrācijas). Autopārvadātāji tiek aicināti deleģēt pa vienam pārstāvim klātienes sanāksmei (vietu skaits ir ierobežots) un pārējos interesentus pievienoties semināram tiešsaistē.

Seminārs ir paredzēts diskusijas formātā, kur pēc katra eksperta uzstāšanās būs iespēja uzdod interesējošos jautājumus klātienē. Būs arī iespējams iesūtīt jautājumus arī iepriekš, rakstot e-pastu uz: Iveta.SURAKA@ela.europa.eu.

Reģistrācija semināram ir obligāta, lūdzam aizpildiet veidlapu šeit.

 Papildu informācija:

Iveta Suraka

National Liaison Officer - Latvia

European Labour Authority

Iveta.SURAKA@ela.europa.eu 

http://ela.europa.eu


Ieteikt šo rakstu