Norīkots vilciens uz Rīgu no rokoperas “Lāčplēsis” Lielvārdē

AS “Pasažieru vilciens” ir norīkojusi vilcienu pēc Zigmara Liepiņa un Māras Zālītes rokoperas “Lāčplēsis” iestudējuma, kas notiks piektdien, 28. jūlijā, plkst. 22.00 Lielvārdes parkā, Daugavas ielokā pie pilsdrupām. Vilciens no Lielvārdes uz Rīgu aties sestdien, 29. jūlijā, plkst. 1.15.

Zigmara Liepiņa un Māras Zālītes leģendārās rokoperas “Lāčplēsis” atjaunotais iestudējums ir pulcējis spēcīgu radošo komandu, spilgtus izpildītājus un tautā iemīļotus māksliniekus. Lāčplēša loma uzticēta dziedātājam Atim Zviedrim, Laimdotu atveidos vokāliste Beāte Zviedre, Kangars būs dziedātājs Marts Kristians Kalniņš.  Pie taustiņinstrumentiem būs pats mūzikas autors Zigmars Liepiņš, viņam līdzās - Uldis Marhilevičs. Ģitāru spēlēs Mārcis Auziņš, basa ģitāru - Valters Sprūdžs, savukārt pie sitaminstrumentiem sēdīsies Gundars Lintiņš. Atjaunotā iestudējuma režisore ir Rēzija Kalniņa.

Nosacīti vēsturiskās vietas klātbūtne Lielvārdes parkā pie Daugavas, dabas saspēle ar uzveduma dalībniekiem un vietējiem pašdarbības kolektīviem, kā arī iespaidīgie tehniskie risinājumi ļaus sajust jaunu senā vēstījuma jēgu un spēku. Iestudējuma atjaunošana ir Ogres novada pašvaldības iniciatīva, projekta īstenošana notiek, sadarbojoties Ogres novada Kultūras centram un Producentu grupai 7.

“Pasažieru vilciena” tīmekļvietnē un mobilajā lietotnē jau ir iespējams ērti iegādāties biļetes uz šo reisu ar 5 vai 10% atlaidi.

 

Par AS “Pasažieru vilciens”

2001. gada 2. novembrī dibinātā akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir lielākais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu Latvijas teritorijā. AS “Pasažieru vilciens” ir patstāvīgs valsts īpašumā esošs uzņēmums. 2022. gadā uzņēmums pārvadāja 15,7 miljonus pasažieru, 98,8 % reisu izpildot precīzi pēc vilcienu kursēšanas grafika.

 

Papildu informācijai:

Sigita Zviedre

AS „Pasažieru vilciens”

Komunikācijas un mārketinga daļas vadītāja

Mob. tālr. 26377286

E-pasts: sigita.zviedre@pv.lv


Ieteikt šo rakstu