Norīkots vilciens uz Rīgu no muzikālo ūdens strūklaku, gaismu, uguns un lāzeru uzveduma Ogrē

AS “Pasažieru vilciens” ir norīkojusi vilcienu pēc Baltijā lielākā muzikālo strūklaku, gaismu, uguns un lāzeru uzveduma “The 5th Element”, kas notiks sestdien, 12. augustā, plkst. 21.00 Ogres estrādē. Vilciens no Ogres uz Rīgu aties svētdien, 13. augustā, plkst. 1.00.

Ūdens strūklaku, gaismu, uguns un lāzeru uzvedumu papildinās muzikālais pavadījums un mūziķu priekšnesumi ar dziesmām no kino filmām un pasaulslaveniem skaņdarbiem. Tos izpildīs instrumentālās mūzikas grupa “Melo-M”,  dziedātāja Dināra Rudāne un grupa “Papīra lidmašīnas”. Vakara īpašie mākslinieki, kas uzstāsies ar savu dziesmu programmu, ir grupa “Musiqq”.

“Pasažieru vilciena” tīmekļvietnē un mobilajā lietotnē jau ir iespējams ērti iegādāties biļetes uz šo reisu ar 5% atlaidi.

Par AS “Pasažieru vilciens”

2001. gada 2. novembrī dibinātā akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir lielākais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu Latvijas teritorijā. AS “Pasažieru vilciens” ir patstāvīgs valsts īpašumā esošs uzņēmums. 2022. gadā uzņēmums pārvadāja 15,7 miljonus pasažieru, 98,8 % reisu izpildot precīzi pēc vilcienu kursēšanas grafika.

 

Papildu informācijai:

Sigita Zviedre

AS „Pasažieru vilciens”

Komunikācijas un mārketinga daļas vadītāja

Mob. tālr. 26377286

E-pasts: sigita.zviedre@pv.lv


Ieteikt šo rakstu