Norīkots vilciens uz Rīgu no Kauguru svētkiem Jūrmalā

AS “Pasažieru vilciens” Kauguru svētku, kas notiks sestdien, 27. augustā, Jūrmalā, Tallinas ielā, apmeklētāju ērtībai ir papildinājusi grafiku ar vilcienu, kurš uz Rīgu no Slokas dosies plkst. 23.25. Līdz ar to viesi varēs noskatīties Kauguru svētku noslēgumā plkst. 22.55 plānoto lāzeru šovu. 

Sestdien, 27. augustā, jau no plkst. 13.00 Tallinas ielas garumā, kas ir ātri un ērti sasniedzama no Slokas dzelzceļa stacijas, norisināsies visdažādākās aktivitātes. Kauguru svētkos ir gaidāms gaisa akrobātu šovs, bundzinieku parāde, draudzības sporta spēles, seno spēkratu parāde, deju priekšnesumi un kopīga sadziedāšanās. Vakarā uz svētku skatuves apmeklētājus priecēs muzikālā programma dažādām gaumēm un vecumiem: Intars Busulis un Abonementa orķestris kopā ar īpašo viešņu – Laimu Vaikuli –, grupa “Musiqq” un reperis Ozols.

“Pasažieru vilciena” tīmekļa vietnē un mobilajā lietotnē jau ir iespējams ērti iegādāties biļetes uz šo reisu ar 5% līdz 10% atlaidi.

Par AS “Pasažieru vilciens”

2001. gada 2. novembrī dibinātā akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir lielākais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu Latvijas teritorijā. AS “Pasažieru vilciens” ir patstāvīgs valsts īpašumā esošs uzņēmums. 2021. gadā uzņēmums pārvadāja vairāk nekā 11 miljonus pasažieru, 98,9% reisu izpildot precīzi pēc vilcienu kursēšanas grafika.Papildu informācijai:

Sigita Zviedre

AS „Pasažieru vilciens”

Komunikācijas un mārketinga daļas vadītāja

Mob. tālr. 26377286

E-pasts: sigita.zviedre@pv.lv


Ieteikt šo rakstu