Norīkots vilciens uz “Saullēkta koncertu” Dzintaru pludmalē

Svētdien, 16. jūlijā, plkst. 4.45 no rīta Dzintaru pludmalē notiks pasaulslavenās ērģelnieces Ivetas Apkalnas koncerts jūras krastā. Lai palīdzētu mūzikas gardēžiem nokļūt uz šo bezmaksas koncertu, plkst. 3.45 no Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas Jūrmalas virzienā izbrauks īpaši norīkots vilciens. Ieeja stacijas A tunelī būs atvērta no plkst. 3.15. Dzintaru pludmale ir ērti sasniedzama gan no Majoru, gan Dzintaru stacijas.

“Saullēkta koncerts” ir kļuvis par Jūrmalas festivāla tradīciju. Tas jau vairākus gadus Dzintaru pludmalē pulcē simtiem klausītāju un sarūpē neizmirstamu mūzikas klausīšanās pieredzi, dabas skaņām saplūstot ar karaliskajām ērģeļu stabulēm un Ivetas Apkalnas brīnišķīgo ērģeļspēli. Šoreiz, uzaustot saulei, jūras krastā izskanēs Johana Sebastiāna Baha majestātiskais pārlaicīgums, Pētera Vaska un Aivara Kalēja garīgi pacilājošie opusi, kā arī amerikāņu minimālista Filipa Glāsa mūzika, kurā pulsē dzīvības enerģija un laika bezgalīgums. Koncertu būs iespējams klausīties gan pludmalē, gan arī uz ūdens, ierodoties ar savu laivu.

Vilciena biļeti ir iespējams ērti iegādāties gan “Pasažieru vilciena” tīmekļa vietnē, gan mobilajā lietotnē.Par AS “Pasažieru vilciens”

2001. gada 2. novembrī dibinātā akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir lielākais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu Latvijas teritorijā. AS “Pasažieru vilciens” ir patstāvīgs valsts īpašumā esošs uzņēmums. 2022. gadā uzņēmums pārvadāja 15,7 miljonus pasažieru, 98,8 % reisu izpildot precīzi pēc vilcienu kursēšanas grafika.

 

Papildu informācijai:

Sigita Zviedre

AS „Pasažieru vilciens”

Komunikācijas un mārketinga daļas vadītāja

Mob. tālr. 26377286

E-pasts: sigita.zviedre@pv.lv


Ieteikt šo rakstu