Norīkots vilciens no ALEX piemiņas koncerta Lielvārdē

AS “Pasažieru vilciens” ir norīkojusi vilcienu pēc pērn mūžībā aizgājušā ilggadīgā grupas "Opus Pro" solista ALEX piemiņas koncerta “Zvaigznes ceļš”, kas notiks 6. augustā plkst. 20.00 Lielvārdes parkā Daugavas ielokā pie pilsdrupām. Vilciens no Lielvārdes uz Rīgu aties 7. augustā plkst. 1.00.

Koncertā “Zvaigznes ceļš” piedalīsies grupas “Opus Pro” zelta sastāvs, dziedātāja un ALEX meita Aija Andrejeva, ģitārists un daudzu grupas hitu autors Harijs Zariņš, komponists Zigmars Liepiņš, mūziķis Uldis Marhilevičs, dziedātāji Jānis Aišpurs, Dināra Rudāne, Olga Rajecka, Ainars Virga, Atis Ieviņš, grupas “Dagamba”, ”Credo”, “Colt”, “Very Cool People”, “Laime pilnīga”, “Laika suns”, ģitārists Armands Alksnis, Muravejs, Antra Stafecka un citi.

“Pasažieru vilciena” tīmekļa vietnē un mobilajā lietotnē jau ir iespējams ērti iegādāties biļetes uz šo reisu ar 5 vai 10% atlaidi.

 

Par AS “Pasažieru vilciens”

2001. gada 2. novembrī dibinātā akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir vienīgais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu Latvijas teritorijā. AS “Pasažieru vilciens” ir patstāvīgs valsts īpašumā esošs uzņēmums. 2021. gadā uzņēmums pārvadāja vairāk nekā 11 miljonus pasažieru, 98,9% reisu izpildot precīzi pēc vilcienu kursēšanas grafika.

 

Papildu informācijai:

Sigita Zviedre

AS „Pasažieru vilciens”

Komunikācijas un mārketinga daļas vadītāja

Mob. tālr. 26377286

E-pasts: sigita.zviedre@pv.lv


Ieteikt šo rakstu