Norīkoti vilcieni pēc Ogres estrādes vasaras sezonas atklāšanas pasākuma “Zvaigžņotā nakts Ogrē”

AS “Pasažieru vilciens” Ogres estrādes vasaras sezonas atklāšanas pasākuma “Zvaigžņotā nakts Ogrē” apmeklētāju ērtībai ir papildinājusi vilcienu kustības sarakstu ar reisiem 28. maija naktī uz Lielvārdi un Rīgu. No Rīgas uz Lielvārdi braucošais vilciens stacijā “Ogre” piestās plkst. 2.34, savukārt no Lielvārdes atpakaļ uz Rīgu braucošais ­– plkst. 3.16.

“Pasažieru vilciena” tīmekļvietnē un mobilajā lietotnē jau ir iespējams ērti iegādāties biļetes uz šiem vilcieniem ar 5 % atlaidi.

Ogres estrādes vasaras sezonas atklāšanas pasākums “Zvaigžņotā nakts Ogrē” norisināsies no 27. maija plkst. 18.00. Tajā piedalīsies populāri mākslinieki un DJ. Savu dalību pasākumā apstiprinājušas grupas "Citi Zēni", "Abborn (Abba tribute)", "A-Europa", "Kreisais Krasts", DJ Roberts Lejasmeijers, "Singapūras Satīns", Rico Sanchez ("Gipsy King"). Pasākuma īpašais viesis būs ukraiņu grupas "Quest Pistols" zelta sastāvs. Plašāka informācija par  Ogres estrādes vasaras sezonas atklāšanas pasākumu “Zvaigžņotā nakts Ogrē” pieejama: https://www.visitogre.lv/lv/pasakumi/2323/verienigais-ogres-estrades-sezonas-atklasanas-pasakums-zvaigznota-nakts-ogre.  

Par AS “Pasažieru vilciens”

2001. gada 2. novembrī dibinātā akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir lielākais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu Latvijas teritorijā. AS “Pasažieru vilciens” ir patstāvīgs valsts īpašumā esošs uzņēmums. 2022. gadā uzņēmums pārvadāja 15,7 miljonus pasažieru, 98,8 % reisu izpildot precīzi pēc vilcienu kursēšanas grafika.

 

Papildu informācijai:

Sigita Zviedre

AS „Pasažieru vilciens”

Komunikācijas un mārketinga daļas vadītāja

Mob. tālr. 26377286

E-pasts: sigita.zviedre@pv.lv


Ieteikt šo rakstu