Norīkoti papildu vilcieni sarunu festivāla “Lampa” apmeklētājiem

AS “Pasažieru vilciens” sarunu festivāla “Lampa” apmeklētāju ērtībai ir papildinājusi vilcienu kustības sarakstu ar trīs reisiem – vienu virzienā no Rīgas uz Cēsīm, diviem atpakaļ. Sestdienas, 2. jūlija, rītā plkst. 8.25 no Rīgas aties vilciens uz Cēsīm. Atpakaļ uz Rīgu sarunu festivāla “Lampa” apmeklētājus aizvedīs divi īpaši norīkoti vilcieni – 2. jūlijā vilciens no Cēsīm aties plkst. 1.00, savukārt naktī no 2. uz 3. jūliju –­ tieši pusnaktī, plkst. 00.00.

Savukārt piektdien, 1. jūlijā, vilciens Nr.874 RīgaValga ar atiešanas laiku no Rīgas plkst. 10.46 kursēs pagarinātā jeb sešu vagonu sastāvā. Apskatīt vilcienu kustības grafiku un ērti iegādāties biļetes ar 5-10% atlaidi atkarībā no maršruta ir iespējams gan “Pasažieru vilciena” tīmekļa vietnē, gan mobilajā lietotnē.

Sestdien, 2. jūnijā, no plkst. 11.00-12.00 sarunu festivālā “Lampa” uz skatuves “Uzzibsnī” notiks diskusija “Par ilgtspējīgu transportu, dzelzceļa lomu un jaunajiem elektrovilcieniem. Kas mainīsies?”. Tajā satiksmes ministrs Tālis Linkaits, AS “Pasažieru vilciens” valdes priekšsēdētājs Rodžers Jānis Grigulis, "Baltijas Vides Forums" vides eksperte Līga Stokmane-Blaua, biedrības "Drošās ielas" vadītājs Māris Jonovs pārrunās tuvākajos gados gaidāmās izmaiņas dzelzceļa satiksmē, kādus uzlabojumus tās sniegs pasažieriem, sabiedrībai kopumā un apkārtējai videi. Diskusiju vadīs TV personība Mārtiņš Spuris. To varēs skatīt arī tiešraidē Satiksmes ministrijas lapā Facebook.

Plašāka informācija par sarunu festivāla “Lampa” norisi un programmu atrodama šeit. Arī šogad festivāls “Lampa” piedāvās vairākus pasākumus angliski vai krieviski ar sinhrono tulkojumu latviešu valodā, un atsevišķiem pasākumiem tiks nodrošināts tulkojums arī zīmju valodā. Ieeja festivālā ir bez maksas. “Lampa” – sarunām ir nozīme!

 

Papildu informācijai:

Sigita Zviedre

AS „Pasažieru vilciens”

Korporatīvo attiecību daļas vadītāja\

Mob. tālr. 26377286

E-pasts: sigita.zviedre@pv.lv


Ieteikt šo rakstu